katalog polski design logo
  • Baby design
Baby design

Baby design

Projektowanie produktów dla dzieci cieszy się niezmierną popularnością wśród naszych projektantów. Być może wynika to z ludzkiej natury - w końcu prawie każdy wychowuje potomstwo i musi się po prostu bawić. Zabawki zaprojektowane przez polskich projektantów są wyjątkowo ciekawe - zobaczcie sami. Baby Design (czyli projektowanie dla dzieci) rośnie w siłę. Projekty są coraz bardziej przemyślane i zaskakujące.

Ciekawą propozycją są zabawki dla dużych dzieci, a czasem nawet dozwolone tylko dla pełnoletnich. W każdym z nas drzemie uśpiona siła, jeśli tylko poluzujemy wodze fantazji możemy się bawić do upadłego. Baby design oznacza u nas zabawki oraz wszelkie akcesoria dziecięce: wózki, materiały edukacyjne, meble dla małych ludzików, rzeczy używane przy wychowywaniu potomstwa.

Oddzielną grupę projektów stanowią elementy dekoracji. W pokoju dziecięcym można zaszaleć z kolorami, otworzyć worek z pomysłami. Wszystko z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i ergonomii. Baby design w sypialniach najmłodszych zapewni rozwój młodego pokolenia w duchu innowacyjności i dobrego projektowania. Koniec z absurdami, do których przyzwyczajamy nasze dzieci od urodzenia.

Copyright © 2010-2011 Katalog-Design, |