katalog polski design logo
  • O nas

Katalog Polski Design

to miejsce w sieci, którego celem jest zebranie i skatalogowanie stron polskich projektantów 3D. Znajdziesz tu dobrze skategoryzowane i opisane strony polskich projektantów, bloggerów, instytucji, wydarzeń, galerii i sklepów związanych z tematyką designu w Polsce.

Jak wygląda to dziś
O designie pisze i mówi się bardzo dużo w ostatnich latach jednak informacje o polskim wzornictwie nie są do końca uporządkowane. Codziennie tysiące osób przegląda strony o tematyce designu lecz nie powstało jeszcze miejsce, gdzie wszystkie te informacje będą pod ręką. Projektanci często bagatelizują fakt posiadania lub rozwijania własnego profilu online.. co w dzisiejszych czasach jest właściwie najlepszym sposobem na reklamę i znalezienie potencjalnych klientów. Często trudno jest doszukać się jakichkolwiek informacji lub nawet danych kontaktowych do danego projektanta..

Nasz cel
Postanowiliśmy uruchomić serwis, który ułatwi taki kontakt. Dobrze rozwinięta struktura i katalogowanie sprawia, że Katalog Polski Design jest wciąż na najwyższych miejscach w wyszukiwarce. Co za tym idzie - każdy kto do nas dołączy będzie sprawnie katalogowany i dobrze widoczny dla potencjalnych klientów. Wstępnie założyliśmy segregację na kilkanaście kategorii i wg tego klucza możecie określić się, na których polach działacie. Do konkretnych dziedzin projektowych dodaliśmy także kategorie: 'blogi, sklepy, wydarzenia i instytucje', aby przedstawić jak najbardziej spójnie obraz polskiego designu.

Pomysł
Pomysł zrodził się już jakiś czas temu i dojrzewał powoli. Za pomysł na stworzenie katalogu i jego wdrożeniem stoi Michał Olszewski, software developer, który z racji na swoje wykształcenie świetnie porusza się w tematyce internetowej, bazodanowej i programistycznej. Layout powstał przy współpracy ze studio MOO i Prodiż.

Twój profil
By lepiej przybliżyć ideę Katalogu dodaliśmy sami część Waszych stron. Jeśli wyrażacie chęć do uczestnictwa w Katalogu prosimy o przesłanie aktualnych informacji opisujących waszą działalność. Zastanówcie się także w jakich dziedziach projektowania, zaproponowanych przez nas na stronie Katalogu, chcielibyście się znaleźć.

Facebook
Uruchomiliśmy także profil na Facebook, zapraszamy do śledzenia wpisów. Znajdziesz nas jako Katalog Polski Design.

Copyright © 2010-2011 Katalog-Design, |